احراز هویت کاربران رمز ارزها و کسب و کارها

با گسترش شبکه های ارتباطی پرسرعت و افزایش کسب و کارهای اینترنتی، بخش بسیار بزرگی از تجارت دنیا امروزه بر بستر اینترنت و به صورت آنلاین انجام می شود که از آن به تجارت الکترونیک یاد می شود.
با وجود تمام مزایایی که تجارت الکترونیک به همراه دارد، انجام این تجارت در شبکه اینترنت هنوز با چالش هایی در زمینه های امنیتی و حقوقی روبروست.

امروزه تراکنش ها و ارتباطات آنلاین سهم بزرگی از فعالیت های روزانه ما را تشکیل می دهند ولی در عین حال محملی آسان برای سوء استفاده هکرها و حتی اعمال مجرمانه محسوب می شوند.

بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی در زمینه های مختلف مانند؛ آموزشی، فرهنگی، ورزشی و انواع تبادلات تجاری از قبیل مبادلات مالی، رمز ارزها و …… در درجه نخست نیاز به شناسایی دقیق هویت کاربران خود بدون مراجعه حضوری و در سریع ترین زمان ممکن را دارند که وجود سامانه های احراز هویت آنلاین را به امری ضروری بویژه در دوران اپیدمی کرونا تبدیل کرده است.
شرکت عصردانش افزار با استفاده از جدیدترین ابزارهای فنی و هوش مصنوعی زیرساخت های ارائه خدمات احراز هویت آنلاین کاربران را برای کسب و کارهای مختلف فراهم کرده است و سابقه استفاده از این خدمات توسط میلیون ها کاربر در حوزه های بانکی و بازار سرمایه را در کارنامه خود دارد.
برای استفاده از سامانه احراز هویت آنلاین این شرکت با ما تماس بگیرید

قابلیت های هوش مصنوعی هوشیار 360
عصر دانش افزار

شرکت عصر دانش افزار در همین رابطه به کمک کارشناسان زبده هوش مصنوعی خود زیرساختهایی را ایجاد نموده که امکان ارائه سرویس احراز هویت آنلاین کاربران را برای کسب و کارها فراهم می نماید تا صاحبان کسب و کار فارغ از مشکلات احراز هویت کاربران به موضوعات اصلی کسب و کار بپردازند.

جهت درخواست مشاوره اطلاعات زیر را وارد نمایید